حضور عسگری و بهمنیار در ملاقات رده بندی، مهدیزاده آسیب دید

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، در ادامه این مسابقات که با حضور 571 کاراته کا از 85 کشور به میزبانی امارات در دبی جریان دارد، بعد از حضور مهسا افسانه در ملاقات رده بندی کاتا، سارا بهمنیار در وزن 50- کیلوگرم و بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم نیز به ملاقات رده بندی راه یافتند و برای کسب مدال برنز روز یکشنبه به مصاف رقبای خود می فرایند.

حضور عسگری و بهمنیار در ملاقات رده بندی، مهدیزاده آسیب دید

بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم بعد از یک دو، استراحت، یک بر صفر روسلان سیماخانبت از قزاقستان را شکست داد و در ادامه 2 بر صفر خوزه والدیویا از پرو را شکست داد و سپس با همین نتیجه جو کلاور از انگلیس را از پیش رو برداشت و در نیمه نهایی برابر رافائل آقایف آذربایجانی دارنده 5 مدال کاراته وان و 3 مدال قهرمانی دنیا 3 بر صفر نتیجه را واگذار کرد تا به ملاقات رده بندی راه یابد. عسگری روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به مصاف ارمان التیمور از ترکیه می رود.

در وزن 50- کیلوگرم سارا بهمنیار در اولین ملاقات 5 بر 3 نتیجه را به نادیا گومز از اسپانیا واگذار کرد و با توجه به رسیدن این حریف به فینال، بهمنیار هم به جدول شانس مجدد رفت. او در این گروه در اولین مبارزه یک بر صفر آسیا آگوس از ایتالیا را برد و سپس با نتیجه 3 بر یک از سد سارا هوبریش آلمانی گذشت و به ملاقات رده بندی راه یافت. بهمنیار برای کسب مدال برنز روز یکشنبه با آیچا سیاح مراکشی دارنده 2 طلا و یک نقره قهرمانی آفریقا مبارزه خواهد نمود.

در مسابقات امروز همچنین و در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار بعد از رجحان 3 بر یک مقابل ویکتوریا سیمانیکوآ از اسلواکی، با قانون سنشو (امتیاز نخست) پس از تساوی 2 بر 2 مقابل آصیل سیریکوآ از قزاقستان باخت و با شکست حریف قزاقستانی، خاکسار حضور در ادامه رقابتها را از دست داد.

مهدیزاده آسیب دید

در وزن 67- کیلوگرم، امیر مهدی زاده در روزی که آماده بود و می توانست به مدال برسد به دلیل آسیب دیدگی از دور سوم قادر به ادامه مبارزات نشد. وی ابتدا با نتایج مشابه 2 بر یک مقابل کامیلو ولوزو از شیلی و علی الساوی از مصر به رجحان رسید. اما در مبارزه سوم در حالی که 4 بر یک از حریف پیش بود به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو در ثانیه های پایانی مسابقه از ادامه مبارزه انصراف داد تا این بازی به سود نماینده گرجستان پایان پذیرد.

دیگر نماینده وزن 75- کیلوگرم، علی اصغر آسیابری 2 بر یک ارن آکورت از ترکیه را شکست داد. در ادامه با نتیجه 10 بر یک مقابل استانیسلاو هورنا از اوکراین شکست خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

برنامه روز دوم نمایندگان ایران

فردا شنبه 26 بهمن ماه و در دومین روز رقابتها، حمیده عباسعلی در وزن 68+ کیلوگرم دور نخست نماینده موزامبیک را پیش رو دارد و سپس با برنده سوئد و تایپه مبارزه می نماید.

در کاتای انفرادی مردان ابوالفضل شهرجردی در گروه یک با کویت، آمریکا، ترکیه، اسلواکی، سوئیس، اسپانیا، ایتالیا، و متین زارع در گروه چهار با فرانسه، مصر، اسلواکی، آمریکا، ایتالیا، هنگ کنگ، ترکیه و اسپانیا همگروه هستند.

در وزن 84- کیلوگرم تیم کشورمان سه نماینده دارد. کیوان بابان دور نخست باید با آیخان مامیف از آذربایجان پیکار کند و در صورت رجحان به ملاقات یولداشف از قزاقستان برود. ذبیح الله پورشیب دور نخست را قرعه استراحت پشت سر می گذارد و سپس فردی والرا از ونزوئلا را پیش رو دارد و در صورت رجحان به ملاقات یکی از کاراته کاهای عربستان، مونته نگرو یا مراکش می رود. مهدی خدابخشی ابتدا ویلیام دینانته از بلژیک را پیش رو دارد و سپس به مصاف آنتوان ایساکوف از بلاروس می رود.

در وزن 84+ کیلوگرم مهدی عاشوری در اولین ملاقات با احمد الصفر از مصر مبارزه می نماید و سپس به ملاقات برنده استرالیا و عربستان می رود. سجاد گنج زاده بعد از یک دور استراحت به مصاف مارکوس مارتینز از اسپانیا می رود و سپس با یکی از کاراته کاهای فرانسه، کرواسی یا شیلی مبارزه می نماید. صالح اباذری دور نخست استراحت سپس به ملاقات نماینده بلاروس می رود و سپس با یکی از کاراته کاهای ایتالیا، اسپانیا یا کوزو پیکار می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور عسگری و بهمنیار در ملاقات رده بندی، مهدیزاده آسیب دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور عسگری و بهمنیار در ملاقات رده بندی، مهدیزاده آسیب دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید