عدد مبتلایان به کووید19 در فارس به 199 نفر رسید

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، خبرنگاران/فارس معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به تایید بیماری کووید19 برای 29 نفر دیگر از بیماران مشکوک در فارس، به مردم تاکید نمود که تگصیه ها را جدی بگیرند.

عدد مبتلایان به کووید19 در فارس به 199 نفر رسید

عبدالرسول همتی پنج شنبه 22 اسفند به وبلاگ حرفه گرگان گفت: با اضافه کرده شدن این موارد جدید، آمار کنونی مبتلایان به کووید19 در فارس به 199 نفر رسیده است.

او با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته، یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کروناویروس در فارس گزارش شده است، اضافه کرد: تا به امروز هفت نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در استان فارس جان خود را از دست داده اند.

معاون بهداشت دانشگاه خبرداد: هم اکنون 105 نفر از مبتلایان در بیمارستان بستری هستند و 44 نفر از این افراد نیز به دلیل دارا بودن علایم خفیف در قرنطینه خانگی به سر می برند و 23 نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

همتی ضمن تاکید مجدد بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی، از عموم مردم فارس خواست ضمن توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی، از ترددهای غیرضرور پرهیز با جدیت پرهیز نمایند و با عدم توجه به شایعات، اخبار و اطلاعات موردنیاز خود را از وبگاه اختصاصی بیماری کووید19 به نشانی اینترنتی https://corona.sums.ac.ir دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عدد مبتلایان به کووید19 در فارس به 199 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدد مبتلایان به کووید19 در فارس به 199 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید