مهاجری: اصولگرایان بدشان نمی آید که بین خودشان وزن کشی نمایند

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، یک فعال سیاسی و رسانه ای اصولگرا با بیان اینکه بیشتر از دو لیست از سوی اصولگرایان برای انتخابات مجلس ارائه خواهد شد، گفت: اگر اصولگرایان 5-4 لیست هم ارائه نمایند باز هم پیروز انتخابات هستند بخاطر همین بدشان نمی آید در شرایطی که رقیبی وجود ندارد، بین خودشان وزن کشی نمایند.

مهاجری: اصولگرایان بدشان نمی آید که بین خودشان وزن کشی نمایند

محمد مهاجری در گفت وگو با وبلاگ حرفه گرگان با اشاره به قابل پیش بینی بودن انتشار لیست جبهه پایداری اظهار کرد: من معتقدم اگر اصولگراها یک لیست بدهند دیگر اصولگرا نیستند. یقین دارم بیشتر از دو لیست از سوی اصولگرایان ارائه خواهد شد. جبهه پایداری همواره بازی بهم زن بوده و دنبال سهم خواهی است. شاید آنها با انتشار لیست خود می خواهند بر لیست نهایی اصولگرایان تاثیر گذاشته و سهم بیشتری بدست آورند. جبهه پایداری چون نمی تواند به تنهایی پیروز گردد، سعی می نماید بازی را به هم بزند تا سهم بیشتری بدست آورد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه گروه های دیگر اصولگرا لیست های دیگری را ارائه خواهند کرد، اضافه نمود: صبر کنید؛ اختلاف ها به زودی بروز می نماید. در جریان اصولگرا مساله تکلیف شرعی وجود دارد و از همین مساله، لیست های مختلفی در می آید. البته اگر اصولگرایان 5-4لیست هم ارائه نمایند باز هم پیروز انتخابات هستند بخاطر همین بدشان نمی آید در شرایطی که رقیبی وجود ندارد، بین خودشان وزن کشی نمایند.

این فعال رسانه ای در پاسخ به این پرسش که چقدر محتمل است قالیباف هم لیست جداگانه بدهد، گفت: فکر نمی کنم قالیباف لیست جداگانه بدهد. انتخابات مجلس یازدهم برای قالیباف بسیار مهم و سرنوشت ساز است و حتی اگر جبهه پایداری برایش شرط بگذارند، او می پذیرد و برای سرلیست شدن از هیچ معاهده ای روی برنمی گرداند.

مهاجری در خاتمه درباره ادعای باهنر و بادامچیان درباره اینکه اصلاح طلبان به اندازه در انتخابات کافی نامزد دارند، توضیح داد: اگر بادامچیان و باهنر به این مساله باور دارند، لیست اصلاح طلبان را منتشر نمایند تا روی اصلاح طلبان کم گردد. داوطلبان اصلاح طلب که بالاخره پنهان نیستند و حتما عنوان، شهرت و سابقه دارند بنابراین این اسامی را منتشر نمایند تا دروغ اصلاح طلبان برملا گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهاجری: اصولگرایان بدشان نمی آید که بین خودشان وزن کشی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: اصولگرایان بدشان نمی آید که بین خودشان وزن کشی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید