واکنش هومن حاجی عبداللهی به عروسی رحمت

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، تصویری از عروسی رحمت در فصل ششم پایتخت منتشر شده که بازیگر آن در واکنشی گفت: مردم ببینند که عروسی هست یا نیست! نه تأیید می کنم و نه تکذیب می کنم.

واکنش هومن حاجی عبداللهی به عروسی رحمت

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ حرفه گرگان، نزدیک شدن به روز های عید نوروز 1399، تصاویر جدید و اتفاقاتی را در فضای مجازی پررنگ تر کرده که گویای پخش پایتخت6 از شبکه یک سیما است. 2 روز قبل مجید زین العابدین مدیر شبکه 1 از زمان پخش این سریال تلویزیونی خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: سریال پایتخت6 به طور قطع با همان کیفیت، جذابیت و شیرینی و طنز به نوروز تلویزیون خواهد رسید. با توجه به شهادت امام موسی کاظم (ع) در روز اول عید نوروز، هنوز برای زمان پخش آن به روز واحدی نرسیده ایم، اما احتمالاً اول فروردین 1399، شروع پخش سریال پایتخت باشد.

تصویربرداری سریال پایتخت در شیرگاه مازندران همچنان ادامه دارد و تا به امروز بیش از 70 درصد از این سریال تصویربرداری شده است. فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت در 15 قسمت برای پخش در نوروز 1399 از شبکه 1 سیما ساخته می شود. محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهران فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی بازیگران اصلی این سریالند. مجموعه تلویزیونی پایتخت به تهیه کنندگی الهام غفوری از سال 1390 تا 1397 در 5 فصل از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.

بعد از پخش شدن تصویر دروازه بانی بهتاش- بهرام افشاری، سیروس مقدم کارگردان این سریال واکنش نشان داد و گفت: بهرام افشاری در این قسمت یکی از نقش های کلیدی کار را بازی می کند؛ به خاطر فیزیک و قد و قامت رعنایی که دارد آقای تنابنده کار جدیدی برای او خلق کرده و از تست های گریم با کلاه پیتر چکی اش معلوم است که در این فصل دروازه بانی می کند. خودش قصه های جدید و با مزه ای را خلق می کند؛ به واسطه آن وارد فضا های جدیدی از سریال پایتخت می شویم که پررنگ و جذابند.

نکته بعد حضور سیدزاده تهیه کننده سینما به عنوان کننده مجلس در سریال پایتخت گفت: در ششمین فصل پایتخت که نوروز 1399 روی آنتن می رود حضور دارم؛ نقش کننده مجلس را بازی می کنم.

حالا نوبت به تصویری از عروسی رحمت- هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت6 رسیده است؛ او در واکنش به این تصویر پخش شده به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: مردم ببینند که عروسی هست یا نیست! واقعاً نمی توانم بگویم و خوب است که بیننده خودش ببیند؛ نه تأیید می کنم و نه تکذیب می کنم.

او این روز ها کمتر مجری و صداپیشه تلویزیون می شود و هومن حاجی عبداللهی را بیشتر در لباسِ بازیگری می بینیم. بعد از چند می گیری گریه کنی در سینما، اختاپوس، گینس، پیشونی سفید 2 و 3 و سامورایی در برلین را در کارنامه خود دارد و فارغ از پایتخت در سریال های آقا و خانم سنگی، بیمار استاندارد، علی البدل و نون. خ. هم حضور داشته است.

شاید صدایِ حاجی عبداللهی در کاراکتر پنگول برای مردم آشنا باشد، اما او در نقش باب اسفنجی، شِرِک، سنجاب باغ وحش و حتی مدتی صداپیشه عروسکِ برنامه خندوانه بود.

این روز ها فاصله حضورِ او در پلاتویی از اجرا و صداپیشگی بسیار زیاد شده و بسیاری این سؤال را دارند؛ چرا هومن حاجی عبداللهی دیگر در تلویزیون مجری نمی شود؟

وی درباره روز های فیلمبرداری سریال پایتخت، اضافه نمود: این روز ها مشغول فیلمبرداری ایم و سعی می کنیم تا خاتمه اسفندماه تصویربرداری تمام شود. دوری از خانواده و دیگر مسائل را به جان می خریم که مردم در عید نوروز فضای جذاب و جالب توجهی را تجربه کنند. آنقدر پایتخت6 کار خوب و متنوعی باشد که مردم لذت ببرند.

حاجی عبداللهی تأکید کرد: من هیچ کاری ندارم به غیر از اینکه فصل ششم سریال پایتخت تمام شود. مردم منتظر پایتخت فوق العاده جذاب و خنده داری باشند.

هومن حاجی عبداللهی با اشاره به اینکه رحمتِ همچنان در پایتخت 6 به فعالیت خود ادامه می دهد، گفت: فعلاً از جزئیات فصل جدید خبر ندارم، ولی منتظریم تا پاییز کار پیش تولید و تولید به جریان بیفتد.

وی با اعلام اینکه قصد ندارم دیگر مجری تلویزیون باشم، تأکید کرد: آن موقع که اجرای تلویزیونی و صداپیشگی می کردم هر از چندگاهی سعی کردم سَری به بازیگری بزنم، ولی از زمان دیگری قرار گذاشتم کار دیگری نکنم و فقط بازیگری انجام دهم، در نتیجه به صحنه اجرا در تلویزیون باز نخواهم گشت.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا آن قدر مردم منتظر سریالی مثل پایتخت می مانند، اضافه نمود: کنار همه فاکتور هایی که یک سریال، دلچسب و دلپذیر می شود نمایش صمیمیت رفتار و گفتار و توجه به سبک زندگی ایرانی است. پایتخت تصویر درستی از خود ما ایرانی هاست، به همین خاطر به دلِ مردم نشسته و منتظرند فصل های جدید آن را ببینند. واقعاً کمتر اثری مثل پایتخت جذب شان می کند.

بازیگر نقش رحمت در سریال پایتخت با اشاره به اینکه مردم دوست دارند کار هایی مثل پایتخت را در تلویزیون ببینند، اظهار داشت: کاری مثل پایتخت چند پله بالاتر از مدیوم تلویزیون ساخته شده هم از جهت سریال سازی و هم مردم به دنبالِ این نوع سریال ها هستند. طبع مردم بلند است و خیلی متخصصانه و کارشناسانه سریال خوب را از بد تشخیص می دهند. می دانند چه کسانی صادقانه برایشان کار می کنند و چه کسانی برایشان کم می گذارند. حقیقتاً مردم همیشه منتظر سریالی مثل پایتخت اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "واکنش هومن حاجی عبداللهی به عروسی رحمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش هومن حاجی عبداللهی به عروسی رحمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید