ولی پور سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر شد

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی، مهدی، ولی پور را به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات این جمعیت منصوب کرد.

ولی پور سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ حرفه گرگان، کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی مهدی، ولی پور را به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات این جمعیت منصوب کرد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند جناب عالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر منصوب می شوید.

با توجه به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال احمر در حوزه امداد و نجات و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژۀ کشور، از جناب عالی انتظار دارم ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و همدلی همفکری باسایر ارکان و مدیران جمعیت و با استفاده از توان علمی و تخصصی کارشناسان و نیرو های پرتلاش آن سازمان، تمام همت خویش را به منظور شناسایی، ارزیابی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و همچنین فرصت ها و تهدید های موجود در حوزۀ امداد و نجات به منظور ارتقای توانمندی ها و قابلیت های جمعیت هلال احمر بخصوص افزایش کیفیت و سرعت امدادرسانی در پاسخگویی و مواجهه با حوادث و بلایا بکار گیرید و نسبت به هماهنگی و تعامل مستمر با سازمان مدیریت بحران کشور و سایر ارگان های مربوطه اقدام کنید.

مهدی، ولی پور پیش از این مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ولی پور سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولی پور سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید