ترابی: شرایط پرسپولیس را داشتند باز هم از تعطیلی لیگ حرف می زدند؟، ما را هم مثل پاری سن ژرمن قهرمان اعلام نمایند

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است در صورت تعطیلی مسابقات لیگ برتر باید این تیم به عنوان قهرمان رقابت ها معرفی گردد.

ترابی: شرایط پرسپولیس را داشتند باز هم از تعطیلی لیگ حرف می زدند؟، ما را هم مثل پاری سن ژرمن قهرمان اعلام نمایند

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، مهدی ترابی در گفت وگو سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها مردم خیلی بیشتر از قبل موارد بهداشتی را رعایت می نمایند و به نظرم شرایط خیلی بهتر از قبل شده است. بیشتر مشاغل هم به کار بازگشته اند و فکر می کنم فوتبال و سایر رشته های ورزشی هم با این شرایط به زودی شروع خواهند شد. مثل اینکه رئیس جمهور هم گفته است اماکن ورزشی با رعایت مسائل بهداشتی و بدون تجمع می توانند باز شوند.

وی اضافه کرد: شنیده ام یکسری صحبت ها مطرح شده است، اما به نظرم این حرف ها منطق و پشتوانه علمی ندارد. افرادی که دوست دارند لیگ تعطیل گردد اگر جای پرسپولیس بودند و 10 امتیاز اختلاف داشتند، باز هم این حرف ها را می زدند؟ من فکر می کنم درست نیست با این صحبت ها فضا را متشنج نمایند و بگذارند فدراسیون و سازمان لیگ با مشورت با نهادهای بالاتر مثل وزارت بهداشت بهترین تصمیم را بگیرند. اگر هم قرار بر تعطیلی لیگ باشد باید مثل فرانسه که پاری سن ژرمن با شرایط مشابه ما قهرمان شد، پرسپولیس را به عنوان قهرمان اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترابی: شرایط پرسپولیس را داشتند باز هم از تعطیلی لیگ حرف می زدند؟، ما را هم مثل پاری سن ژرمن قهرمان اعلام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابی: شرایط پرسپولیس را داشتند باز هم از تعطیلی لیگ حرف می زدند؟، ما را هم مثل پاری سن ژرمن قهرمان اعلام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید