خبرنگاران تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، ارومیه- خبرنگاران- شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه ای از تمدید محدودیت های کرونایی در راستای جلوگیری از شیوع بیماری و کنترل آن به مدت یک هفته دیگر در این استان اطلاع داد.

خبرنگاران تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی

در این اطلاعیه آمده است: بر این اساس مصادیق مشمول محدودیت ها شامل دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آکادمی های فنی و حرفه ای، زبان سراها و سایر آکادمی ها و کتابخانه ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه در این مدت تعطیل است.

در ادامه این اطلاعیه اضافه شده است: همچنین موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلاها، برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه، کافه، قهوه خانه و چای خانه ها، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی آبی و باشگاه های بدنسازی از دیگر مشاغلی هستند که محدودیت های کرونایی شامل آن ها می گردد.

بیماری کرونا از اوایل اسفند سال گذشته در کشور و آذربایجان غربی شیوع یافت.

تا به امروز بیش از 16 میلیون نفر در جهان به بیماری کرونا مبتلا شده که از این میزان بیش از 290 هزار نفر مربوط به ایران است.

شرایط آذربایجان غربی در شیوع بیماری کرونا، قرمز است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید