کشف کالای قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در مشهد

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، خبرنگاران/خراسان رضوی جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از عملیات ضربتی پلیس آگاهی و کشف محموله کالای قاچاق به ارزش 8 میلیارد و 615 میلیون ریال خبر داد.

کشف کالای قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در مشهد

سرتیپ ابراهیم قربان زاده گفت: کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی خراسان رضوی در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از نگهداری محموله سنگین کالای قاچاق در 3 انبار دست یافتند.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: کارآگاهان پس از کنترل و مراقبت های پوششی و شناسایی افراد سودجو 3 انبار مذکور را در محدوده غرب و حاشیه شاقتصادی شهر مشهد شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی به طور ضربتی وارد عمل شدند.

وی بیان نمود: پلیس در این عملیات 8 تن شیرخشک خارجی دامی گوساله بدون هر گونه اسناد گمرکی، 7 و نیم تن مغز بادام تولید کشور هندوستان و 10 تن نخود تولید کشورکانادا کشف کرد.

قربان زاده با اشاره به این مطلب که برابر اظهار نظر اولیه کارشناسان، ارزش این محموله 8 میلیارد و 615 میلیون ریال برآورد شده، گفت: تحقیقات از 3 فرد سودجو برای روشن شدن دیگر زوایای پرونده ادامه دارد.

کشف 2000 عدد مواد ضدعفونی خارج از شبکه توزیع در مشهد

همچنین رئیس پلیس آگاهی استان از کشف تعداد 2088 عدد مواد ضدعفونی و هندآپ خارج از شبکه توزیع بازار در مشهد خبر داد.

سرهنگ جواد شفیع زاده در تشریح این خبر گفت: کاراگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی هنگام گشت زنی در یکی از مناطق سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه اتوبوس که در حال تخلیه تعداد زیادی کارتن بود مشکوک و به منظور بررسی بیشتر وارد عمل شدند.

وی افزود: کاراگاهان پلیس به جهت بررسی دقیق ابتدا به صورت نامحسوس موضوع را بررسی و پس از اطمینان از قاچاق بودن کالاهای وارد شده، وارد عمل شده و در بازرسی از این اتوبوس تعداد 58 کارتن حاوی تعداد 2088 عدد محلول های ضدعفونی و هندآپ را کشف و در این زمینه یک متهم را نیز دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با بیان این که ارزش این محموله به گفته کارشناسان 830 میلیون ریال برآورد شده است، بیان داشت: شهروندان گرامی به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق از خرید و استفاده از کالاهای قاچاق خودداری و موارد مشکوک را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشف کالای قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف کالای قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید