تحقیق درباره علت مرگ سها رضانژاد

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، بعد از گذشت یک هفته از پیدا شدن جسدی که گفته می شد احتمالا متعلق به سها رضانژاد، دختر طبیعت گرد است، آزمایش های دی ان ای تأیید کرد این جسد متعلق به او است. به این ترتیب تحقیقات از اعضای تیم طبیعت گردی برای معین شدن دلیل مرگ سها شروع شد.

تحقیق درباره علت مرگ سها رضانژاد

سها رضانژاد، دختر طبیعت گرد 27 ساله روز 20 تیر امسال در منطقه دنیا نما گم شد و یک ماه کوشش شبانه روزی بالاخره به نتیجه رسید و جسد او در انتهای یک منطقه صعب العبور جنگل شموشک پیدا شد. در آنالیز اولیه جسد وسایل همراه او نشان می داد که جسد متعلق به سها رضانژاد است؛ اما به دلیل ضربات ناشی از پرت شدن و گذشت یک ماه از مرگ امکان تشخیص ظاهری آن وجود نداشت تا اینکه خانواده سها به کردکوی رفتند و آزمایش دی ان ای انجام دادند.

نتیجه آزمایش دی ان ای تأیید کرد جسد متعلق به سها رضانژاد است. دادستان عمومی و انقلاب کردکوی گفت: پزشکی قانونی هویت جسد کشف شده در ارتفاعات دنیا نما را متعلق به سها رضانژاد تأیید کرد. هادی عزیززاده اظهار کرد: جواب آزمایش دی ان ای به پزشکی قانونی استان اعلام شد و بر اساس آن، نتیجه آزمایش دی ان ای جسد کشف شده در ارتفاعات دنیا نمای کردکوی با نمونه های اخذشده از پدر و مادر سها رضانژاد مطابقت دارد.

او گفت: با مشخص هویت جسد، پیکر مرحوم سها رضانژاد به خانواده او تحویل می گردد.

او ادامه داد: نتیجه آزمایش های مربوط به مشخص علت مرگ مرحوم رضانژاد نیز به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال شده است که اعلام نتایج آن موقع بیشتری می برد. دادستان عزیززاده با بیان اینکه تحقیقات پرونده ادامه دارد، گفت: نیابت قضائی به دادستانی تهران برای تحقیق از اعضای تور که ساکن تهران هستند و تا به امروز بازپرسی نشده اند نیز صادر شده است.

منبع: فرارو

به "تحقیق درباره علت مرگ سها رضانژاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقیق درباره علت مرگ سها رضانژاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید