خبرنگاران رکورددار روپایی زدن جهان: هشت رکورد جدید برای ثبت در کتاب گینس دارم

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، شیراز-خبرنگاران- رکورددار روپایی زدن با توپ در جهان که نامش در کتاب گینس به ثبت رسیده است،اظهار داشت : هشت رکورد جدید برای ثبت در این کتاب دارم .

خبرنگاران رکورددار روپایی زدن جهان: هشت رکورد جدید برای ثبت در کتاب گینس دارم

میلاد محسنی سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ حرفه گرگان بیان داشت:در صورتی که حمایت شوم تنها ورزشکار ایرانی و حتی جهان می توانم باشم که نامش برای هشت بار در کتاب گینس ثبت می شود که به نظر می رسد رکوردی دست نیافتنی باشد.

وی افزود: روپایی زدن به مسافت 30 کیلومتر با توپ فوتبال در مدت زمان پنج ساعت و چهل دقیقه بدون استراحت، 46 هزار روپایی زدن ایستاده بدون استراحت، هزار متر روپایی زدن در مدت زمان هفت دقیقه، زدن روپایی با ساچمه و توپ های مختلف ورزشی از جمله رکوردهایی است که در فدراسیون ورزش های همگانی به ثبت رسیده و آماده ارسال به کتاب گینس است.

محسنی گفت: در سال 2016 در شهر دبی با توپ پینگ پنگ که بسیار سبک است به مدت یک دقیقه روپایی زدم و نامم در کتاب گینس به ثبت رسید و رکورد آن در اختیار یک ورزشکار آلمانی بود که آن را شکستم.

وی افزود: یکی از رکوردهای جدیدم صدمتر روپایی جهان است که 12 سال است توسط یک فرد آمریکایی در گینس به ثبت رسیده است اما من با تمرینات سخت و با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت با اختلاف چشم گیری آن را شکسته ام و به زودی آن را در کتاب گینس به ثبت خواهم رساند.

این ورزشکار با یادآوری تشویق های پدر و مادر خود و سپاس از مربیانش ادامه داد: جواد گرامی مدیر دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت به پاس شکستن رکورد جهانی زمینه حضورم را برای ادامه تحصیل در دانشگاه فراهم کردکه از همه دست اندرکاران این دانشگاه تشکر می کنم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رکورددار روپایی زدن جهان: هشت رکورد جدید برای ثبت در کتاب گینس دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رکورددار روپایی زدن جهان: هشت رکورد جدید برای ثبت در کتاب گینس دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید