کرونا به استان زنجان هم رسید

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: اولین مورد مثبت ابتلا به کرونا از لحاظ آزمایشگاهی در استان شناسایی شد.

کرونا به استان زنجان هم رسید

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان به نقل از ایسنا، پرویز قزلباش ضمن قدردانی از همکاری و همراهی خوب مردم استان در زمینه پیشگیری از ویروس کرونا، در رابطه با اولین مورد مثبت ابتلا به کرونا در استان، اظهار کرد: امروز 12 اسفندماه اولین مورد مثبت از لحاظ آزمایشگاهی در زنجان شناسایی شد.

وی با تاکید بر اینکه مردم استان باید بیماری کرونا را جدی بگیرند، اضافه نمود: مردم باید از فرصتی که در این مقطع زمانی با تعطیلی مدارس و دانشگاه ها پیش آمده، استفاده نموده و برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در منازل خود بمانند.

این مسئول با تاکید بر اینکه مردم باید به طور جدی از حضور در مکان های شلوع اجتناب نمایند، توضیح داد: استان زنجان در مورد پیشگیری از ویروس کرونا تا به امروز خوب عمل نموده و پس از این نیز با یاری مردم استان بر این بیماری غلبه کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه این مورد مثبت به معنای گرفتاری بسیار در بخش بستری نیست، ادامه داد: بیماری کرونا در استان کنترل شده و مدیریت شده است.

قزلباش با تاکید بر اینکه وبلاگ حرفه گرگانان باید مسائل بهداشتی فردی و محیطی اطراف خود را رعایت نمایند، ادامه داد: رابطه اجتماعی نیز باید با رعایت بهداشت و سلامت تنظیم گردد.

وی اعلام کرد: امیدواریم با جدیتی که در مردم استان سراغ داریم، با همکاری آنان و خیرین و اراده ای که مسئولان استان در سطح عالی و در سطح ادارات مختلف دارند، بتوانیم با هم افزایی و همکاری بر بیماری کرونا غلبه کنیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "کرونا به استان زنجان هم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا به استان زنجان هم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید