اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالای 80 با جدیت پیگیری شود

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، ستاد اقتصادی دولت ظهر امروز به ریاست رئیس جمهور تشکیل جلسه داد و روحانی در این نشست خواستار اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالای 80 درصد شد.

اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالای 80 با جدیت پیگیری شود

رئیس جمهور همچنین ، لزوم صرفه جویی همه دستگاه های دولتی و نیز ضرورت فروش اموال و املاک مازاد دستگاه ها را مورد تأکید کرد.

روحانی با اشاره به افزایش مشارکت عمومی در بازار بورس، خواستار عرضه بیشتر سهام شرکت ها و بنگاه های بزرگ در بورس شد.

او همچنین با اشاره به اهمیت اتمام پروژه های بزرگ و نیمه تمام، شرح داد: باید اتمام پروژه های نیمه تمام که از پیشرفت بالای 80 درصد برخوردار هستند، با جدیت پیگیری شود.

رئیس جمهور با تأکید بر حمایت بیشتر از حوزه تولید و صنعت، اظهارداشت: در شرایط کنونی تأمین ارز برای کالاهای اساسی بویژه دارو و نیازمندی های اساسی مردم و بخش تولید ضرورت دارد که مسئولین مربوطه بایستی با جدیت این امور را پیگیری کنند.

در ادامه جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست رئیس جمهور، راهکارهای مولدسازی دارایی ها و اموال مازاد دستگاه های دولتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گزارش وزیر اقتصاد و دارایی درباره راهکارهای اتخاذ شده برای تأمین منابع بودجه سال 1399 بویژه مولدسازی دارایی ها و فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی و نیز واگذاری سهام بنگاه های بزرگ اقتصادی بخش عمومی در بورس، در ادامه این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در جلسه امروز ستاد هماهنگی اقتصادی دولت همچنین رئیس کل بانک مرکزی گزارشی در مورد آخرین شرایط نقدینگی در کشور و سیاست پولی مبتنی بر عملیات بازار باز جهت کنترل نرخ سود و تورم ارائه کرد.

در ادامه این جلسه همچنین گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد شرایط بودجه سال جاری و روش های تأمین درآمد و صرفه جویی در بخش های هزینه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالای 80 با جدیت پیگیری شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بالای 80 با جدیت پیگیری شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید