ترامپ: جو بایدن آمریکا را نابود خواهد نمود

به گزارش وبلاگ حرفه گرگان، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت من جو بایدن را فاسد می دانم. او فاسد است و شما به آن دولت نگاه کنید. آن ها تعداد بیشتری از این افراد را دارند و صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد. زیرا شما یادداشت ها را از جلسه های کاخ سفید و همه موارد مشاهده نموده اید. آنچه اتفاق می افتد مایه ننگ است.

ترامپ: جو بایدن آمریکا را نابود خواهد نمود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مجری شبکه فاکس نیوز از دونالد ترامپ پرسید شما شهر قدیمی خود را می بینید و اکنون ساکن فلوریدا هستید. شما می خواهید پول زیادی را در پرداخت مالیات صرفه جویی کنید. مالیات بر درآمد ایالتی در فلوریدا وجود ندارد. اما شما در شهر نیویورک می بینید این میزان 350 درصد افزایش می یابد. آخر هفته گذشته، در شیکاگو، 102 نفر از هموطنان ما هدف گلوله قرار گرفتند. 12 کودک و 14 نفر کشته شدند.

قتل عام در تمام این سال ها وجود داشت که جو بایدن معاون رئیس جمهور بود، باراک اوباما رئیس جمهور بود. من هیچ اصلاحاتی را که آن ها بعد از فرگوسن یا بعد از بالتیمور یا بسیاری از حوادث دیگر اعمال کردند، نمی بینم. نظر شما چیست؟

ترامپ در پاسخ گفت بله آن ها تقریباً هیچ کاری نکردند و من جو بایدن را فاسد می نامم. او فاسد است و شما به آن دولت نگاه کنید. آن ها تعداد بیشتری از این افراد را دارند و صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد. زیرا شما یادداشت ها را از جلسه های کاخ سفید و همه موارد مشاهده نموده اید. آنچه اتفاق می افتد مایه ننگ است. این یک وضع فاسد است. ما آن ها را حین جاسوسی از ستاد مبارزات انتخاباتی خود بازداشت کردیم. آن ها جاسوسی می کردند.

من گفتم مدت ها قبل این موضوع وجود داشت و شما آن را به یاد دارید؟ اما من آن را بدون درنگ زیاد گفتم و معلوم شد درست است آن ها از ستاد مبارزات انتخاباتی من جاسوسی می کردند. آن ها به خاطر آنچه انجام داده اند باید 50 سال در زندان باشند، زیرا این خیانت است. این یک کار وحشتناک است و آنچه آن ها با افراد دیگر انجام می دهند، مانند ژنرال فلین و دیگران، شرم آور است. شرم آور است.

ترامپ در پاسخ به بیماری کرونا و موارد روز افزون ابتلا در آمریکا نیز اضافه کرد نتایج بدست آمده بهتر از پیش بینی هاست. اما مسئله مهم تر از آن این است که شمار موارد ابتلا به این دلیل بیشتر شده است که ما گسترده ترین آزمایش ها را انجام می دهیم. اگر آزمایش نمی گرفتیم، هیچ مورد ابتلایی هم نداشتیم.

وی توضیح داد در کشور های دیگر آزمایش ها در سطح میلیونی انجام نمی گردد. ما تقریباً از 30 میلیون نفر آزمایش گرفته ایم. وقتی از 30 میلیون نفر آزمایش می گیرید، ممکن است حتی وقتی یک کودک آبریزش بینی دارد، بگویند کرونا دارد، یا هر اسم بیماری که می خواهید رویش بگذارید؛ دارد.

وقتی از افراد بیشتری آزمایش بگیرید، با موارد ابتلا هم رو به رو می شوید در بعضی موارد افراد حتی نمی دانستند که بیمارند. شاید هم بیمار نباشند، اما این در آزمایش معین می گردد؛ بنابراین خواهند گفت که 30 میلیون آزمایش صورت گرفته است. در حال حاضر، درصد عظیمی از آن ها (مبتلا) هستند.

مجری فاکس نیوز پرسید بیایید درباره دور دوم (ریاست جمهوری) صحبت کنیم. اگر 131 روز دیگر، شب یا زمان بامداد اعلام نمایند دونالد جی ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده است، به ما بگویید یکی از اولویت های عظیم شما در دوره دوم ریاست جمهوری تان چیست؟

ترامپ: من همواره گفته ام استعداد مهم تر از تجربه است، اما واژه تجربه، واژه بسیار مهمی است. هرگز قبلاً این کار را ننموده بودم. هرگز شب را در واشنگتن نگذرانده بودم. فکر می کنم 17 بار به واشنگتن رفته بودم و ناگهان رئیس جمهور آمریکا شدم. با بانوی اول کشورمان در خیابان پنسیلوانیا قدم می زنم و می گویم این فوق العاده است.، اما من افراد زیادی در واشنگتن نمی شناختم.

من متعلق به آنجا نبودم. من اهل منهتن در نیویورک بودم. اما الان همه را می شناسم و افراد فوق العاده ای در دولت دارم. آدم اشتباهاتی هم می نماید. ابلهی مثل بولتون، تمام چیزی که می خواهد این است که همه را بمباران کند. در حالیکه شما مجبور نیستید همه را بمباران کنید، مجبور نیستید مردم را بکشید.

در ادامه مجری از ترامپ سئوال کرد شما گفتید می خواهید سه مناظره با جو بایدن داشته باشید؟

ترامپ گفت بله سه مناظره خواهم داشت و هر تعداد که آن ها بخواهند. نگفتم که خودم بیشتر از آن می خواهم. اگر شما بگویید که می خواهید بیشتر مناظره کنید، آن ها می گویند که اوه، او احساس می نماید که دارد شکست می خورد. برای همین مناظره بیشتری می خواهد. پس دوست ندارم چنین حرفی بزنم. من در هر تعداد مناظره ای که آن ها بخواهند، شرکت خواهم کرد. سه مناظره برای من کافی است.

ترامپ اضافه کرد او (جو بایدن) از همین حالا می گوید به خاطر کووید نمی تواند مناظره کند. باورتان می گردد؟ می گوید به خاطر کووید نمی توانم مناظره کنم. همین دو روز پیش اشاراتی در این باره شنیدم. من گفتم این را تماشا کنید.

در حال حاضر من در هر تعداد مناظره ای که بگویید، شرکت خواهم کرد. شما منظور مرا می دانید. اگر بگویم می خواهم 10 بار مناظره کنم، آن ها می گویند او می ترسد. او می ترسد ببازد. بنابراین، من سه بار مناظره خواهم کرد و هر اندازه ای که آن ها بخواهند. برای من فرقی ندارد. او نامزدی است که این کشور را نابود خواهد نمود و شاید خودش این کار را نکند. او تحت کنترل یک گروهک افراطی از افراد دیوانه خواهد بود که کشورمان را نابود خواهند کرد. مردم باید این را بدانند.

جدال توئیتری ترامپ و بایدن ادامه دارد

در جدیدترین مورد از حمله به رقیب انتخاباتی خود، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر حواس پرتی رقیب دموکراتش بایدن را سوژه کرد و نوشت: اشتباهات جو بایدن فاسد ادامه دارد او دیروز گفت که ما بیش از 120 میلیون نفر بر اثر ویروس کرونا از دست داده ایم!

بایدن، اما در آخرین توئیت خود عدم شایستگی ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا را به رخ او کشید و نوشت: هر روزی که دونالد ترامپ در دفتر کاخ سفید می گذراند بیشتر ثابت می نماید که تا چه اندازه از شایستگی لازم برای ریاست بر کشور برخوردار نیست.

منبع: فرارو

به "ترامپ: جو بایدن آمریکا را نابود خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: جو بایدن آمریکا را نابود خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید